KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15967285
nr 1596 7285
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Signerad, blandteknik, 30x38 cm, yttermått inklusive ram: 47x54 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 februari 2024
kl 21:00:35
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt